Tajemnice Męż... - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści


TAJEMNICE MĘŻCZYZNY I ICH ZASADY

Najważniejsze role jakie chce wcielić w swoje  życie to być wojownikiem, łowcą, opiekunem, obrońcą, żywicielem oraz reproduktorem i dyktatorem. Jego potrzeba to zdobywanie
i kontrolowanie, a to co już osiągną nie trudzi się w pielęgnowanie.
Nie myśląc nad skutkami swoich posunięć działa odruchowo, dlatego też często wpada w kłopoty.

Mężczyźni lubią ładne przedmioty czyli wszystko czym mogą się pobawić, jak również pochwalić się przed znajomymi.
Uwielbiają telefony komórkowe z setką funkcji, narzędzia warsztatowe
np: wiertarka z jak największą mocą, komputery oraz szybkie samochody, które z zapałem testują  na ulicach przekraczając dozwoloną prędkość, aby móc podzielić się wrażeniami.


Panowie w sprawach domowych są bardzo wygodni, ponieważ wiedzą, że z reguły ktoś ich wyręczy jak na przykład partnerka. Do związku takie nawyki wnoszą z rodzinnego domu, ponieważ zawsze wszystko za nich robiła mama, więc uważają, że partnerka też powinna tak robić. Do przestawienia ich przyzwyczajeń potrzeba dużo cierpliwości, żelaznych zasad, umiejętności przekonywania jak również dużego sprytu, kobiecych sztuczek czy też wejścia im na ambicję, dlatego, że nie znoszą być negatywnie komentowani. Można na przykład zacytować
„Nie wkręcisz śrubki, bo nie potrafisz obsługiwać się wkrętarką”

Mężczyźni posiadają swoje lęki i niepokoje jak na przykład pozostać bez środków do życia, utrata zdrowia, sprawności fizycznej i seksualnej, starości, nieplanowanym ojcostwem czy też opuszczeniem przez kobietę. Bardzo dobrze maskują swoje lęki i niepokoje, zamykając je w sobie. Reakcją na stres jest agresja, cynizm, wycofanie się lub paradoksalnie reagują dowcipem.
Na życie patrzą z perspektywy własnych potrzeb, kieruje nimi hormon dominacji, ponieważ od najmłodszych lat wychowywani są na egoistów!


Częściej biorą niż dają, więc jak żyć z kimś kto najbardziej dba o swoje interesy?

Ich marzenia i fantazje to seks przeciętnie kilkanaście razy w ciągu dnia i to najlepiej z dwoma kobietami naraz, z nieznajomą czy zdominowanie przez wyuzdaną kochankę. W zdecydowanej czołówce plasuje się seks oralny! Dotyk mężczyznom jest tak samo potrzebny jak kobietom. Kochają czułość okazywaną pocałunkami, obejmowaniem, trzymaniem za rękę, gładzeniem po włosach. Zwykle wolą mocniejsze pieszczoty niż kobiety, ponieważ ich receptory mają inny próg wrażliwości. Słowa nie przychodzą im łatwo dlatego, że podczas dotyku patrząc na kobietę pracuje tylko jego prawa półkula mózgu.


Podczas wyrażania uczuć partnerce musi włożyć dużo wysiłku, aby przerzucić się na działanie lewej półkuli. Komplementów za to potrzebują jak tlenu, choć rzadko się do tego przyznają. Są próżni!

Niewierność to naturalna rzecz mężczyzny. Niemal 60% z nich dopuszcza się zdrady przed czterdziestką. Panowie chcą się zabawić, dowartościować, skorzystać z okazji. Tracą hamulce pod wpływem alkoholu lub za namową kolegów. W romansie uciekają od problemów w związku. Zdradzają często bez miłości.

Jeśli chodzi o spędzanie czasu wolnego to mają inne poczucie wspólnoty niż kobiety. Potrzebują  większą potrzebę izolacji i w ogóle nie łączą jej z siłą uczuć. Należy pozwolić im na chwilę samotności czy też na spotkanie z kolegami. Oni szaleńczo uwielbiają swobodę!Marina Jeżyńska


 

 

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści