Porady - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści
Brwi

KORYGOWANIE KSZTAŁTU BRWI
Jeżeli, chciałabyś samodzielnie skorygować kształt brwi to pamiętaj, że muszą wyglądać naturalnie i nie mogą być krzaczaste, ani przypominać cienkiej linii...                                                                          ( Więcej... )

Czy wiesz że...

CIEMNE PLAMKI NA DŁONIACH ROZJAŚNI SOK Z CYTRYNY.
Ma on właściwości wybielające. Przecierając codziennie dłonie połówką cytryny, a od wiosny do jesieni chroniąc je kremami  z filtrami UV, zapobiegniemy powstawaniu nowych...                     ( Więcej... )

Rośliny dla urody

CZY WIESZ, ŻE NIEKTÓRE ROŚLINY MAJĄ ZBAWIENNY WPŁYW NA POPRAWIENIE URODY.
Na przykład KWIATY LIPY – łagodzą, uspakajają, uśmierzają. Stosuje się je do produkcji maseczek...                   &n bsp;       ( Więcej... )

Dłonie


JAK PIELĘGNOWAĆ SUCHE I ZNISZCZONE DŁONIE.
Na wiosnę ciemny i pomarszczony naskórek sprawia wrażenie mało eleganckie, dłonie są suche w dotyku i szorstkie.
Aby mogły odzyskać młody...                                         
( Więcej... )

Włosy


„TWOJE WŁOSY NA WAGĘ ZŁOTA”
Każda kobieta niezależnie od wieku chciałaby mieć zdrowe i piękne włosy, ale nie każda z nas może się nimi pochwalić...                          &nbs p;                  
( Więcej... )

Kwiaty


CZY KAŻDY KAŻDEMU MOŻE OFIAROWAĆ KWIATY ?
Oczywiście. Kobieta kobiecie, w pewnych wypadkach kobieta mężczyznie, a prawie...                                ;       ( Więcej... )

Odmładzanie

„CO CIĘ POSTARZA, A CO ODMŁADZA”!
Im więcej zakładasz na siebie biżuterii, tym więcej dodajesz sobie lat. ZŁOTO to symbol władzy...                         ;                   ( Więcej... )

Włosy

„SIWE WŁOSY”

Włosy siwieją, gdyż ich cebulki z czasem przestają produkować pigment czyli melaninę. Siwienie włosa jest dziedziczne, dlatego w jakim to wieku pojawi się pierwszy siwy włos, zależy od skłonności odziedziczonych po przodkach...                                        ;( Więcej... )

Makijaż

"CZYM ZROBIĆ MAKIJAŻ"
Kobieta, która samodzielnie wykonuje swój makijaż powinna zainwestować w tak zwane „narzędzia pracy”.                       &nbs p;                    (Więcej...)

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści