Nasze Studio - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści
Sesja zdjęciowa
Sesja zdjęciowa


Master-Art to profesjonalna agencja fotograficzna, specjalizująca się w fotografii reklamowej oraz reklamach wizualnych. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jak i dużych firm oraz agencji reklamowych. Nasza agencja reklamowa dysponuje sprzętem, który umożliwia stworzenie najwyższej jakości zdjęć, które są dopasowane do danego zlecenia oraz wielkości wydruku.
Nasz fotograf wykona dla Państwa zdjęcia przeznaczone do przeprowadzenia kampanii reklamowych i promocyjnych. Studio naszej agencji fotograficznej znajduje się w miejscowości Poznań, w którym realizujemy wszelkie zlecenia. Dopasowujemy działania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszego klienta. Fotografujemy ludzi, wydarzenia, modę oraz przedmioty. Fotografia reklamowa i katalogowa to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja. Naszymi atutami są zawsze świeże i niekończące się pomysły. Dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować zdjęcia wyjątkowe i niepowtarzalne.


Mariola Kołacka
PROJEKTANT - STYLISTA
Już od najmłodszych lat dzięki mamie krawcowej poznawałam rzemiosło i sztukę tworzenia ubioru, która pomagała  mi stawiać pierwsze kroki w tej dziedzinie. Jeszcze w szkole podstawowej kreowałam i realizowałam własne projekty. Dzięki tak wczesnemu początkowi szybko odnalazłam swój styl, a przede wszystkim własną drogę życiową. Po ukończeniu fantastycznej szkoły projektowania „MUR” we Wrocławiu ( i uzyskania tytułu technika technologii odzieży o specjalności projektant - stylista ), takie pojęcia jak: konstrukcja, modelowanie czy rysunek żurnalowy, przestały być mi obce, a wręcz przeciwnie, umożliwiły mi sprawne przekształcanie moich pomysłów w rzeczywiste projekty końcowe. Ostatnie trzy lata spędziłam w Londynie poznając najnowsze trendy i kształtując swoje możliwości. W czasie pobytu w światowej stolicy mody zdobyłam doświadczenie i bogatą  wiedze o świecie pret a porte i haute couture. Projektuje również dla siebie, bo moje stroje wyrażają mnie samą, idealnie oddając mój styl i charakter. Jestem indywidualistką i perfekcjonistką, dlatego też wszystko czego się podejmuję musi być precyzyjnie wykonane i wykończone. Chcąc dalej rozwijać się w tym kierunku w zeszłym roku pełna inspiracji i nowych pomysłów wróciłam do Polski, by dać ujście swojej kreatywności i ożywić garderoby polskich Pań. Moje projekty mają wyzwolony i oryginalny charakter z wszechobecną nutką rock’n’roll’a.

Chętnie podejmuje się realizacji oryginalnych zleceń wymagających zaangażowania, wyobraźni i niestandardowego podejścia.
Na co dzień zawodowo jestem związana z branżą odzieżową, a w wolnych chwilach maluje i rysuje.
Wszystkie Panie chętne do skorzystania z moich usług proszę o KONTAKT.


Anna Płachtij
wizaż i stylizacja
Żyjemy w czasach, gdzie nasz wygląd jest ważny, pierwsze wrażenie niejednokrotnie buduje wyobrażenie o nas. Świadomość naszego piękna, dodaje nam pewności, uskrzydla nas… a każde spojrzenie w lustro sprawia nam ogromną przyjemność.

Tworzenie nowego wizerunku sprawia mi za każdym razem dużą radość. Podczas naszego spotkania rozmawiam, słucham staram się poznać Ciebie, twoje pasje i zainteresowania – bo makijaż profesjonalny nie jest tylko właściwie dobraną paletą barw i kolorów, ale przede wszystkim
w pełni współgra z Twoją osobowością, charakterem i temperamentem.

Ukończyłam Roczną Szkołę Wizażu i Stylizacji z tytułem wizażysta-stylista, ponadto cały czas się dokształcam.

Poszukuję inspiracji we wszystkim co nas otacza - dzięki temu mogę pomóc Ci zrealizować Twoje najbardziej oryginalne pomysły."   
www.oczarowalnia.pl


Sławek Stawarczyk

Fryzjer z poznania, autor książki, "Ślub, czyli jak nie wtopić" - poradnika ślubnego, pisarz, regularnie pisze do portali interentowych m.in. barwykobiety.pl, plasyk. Jego specjalizacją są kolaże. 15 lipca minęło 7 lat, jak prowadzi salon w sercu Poznania na ul. Podgórna 1/2. Praca z mieszkańcami jego miasta, to główne zajęcie. Szkoleniowiec, trener, fryzjer sesyjny i wystawowy, show man.

Uczył się u takich sław jak Jacek Karolczyk, czy Ewa Ludwiczak. Fryzjerstwo, to jego czwarty zawód w życiu, pracował  jako projektant w agencji reklamowej i salonie mebli biurowych, zarządzał siecią sklepów, był dyrektorem marketingu. Obecnie poświęca się swoim pasjom: pracy zawodowej, pisaniu, pracy twórczej i podróżom. slawekstawarczyk.com.pl

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści