Mężczyzna - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treściMĘŻCZYZNA – JAKI NAPRAWDĘ JEST???

Każda kobieta, chciałaby lepiej poznać swojego mężczyznę. Ponieważ posiada tajemniczą naturę,
to stanowi on trudną zagadkę do rozwiązania. Mężczyzna bardzo różni się od kobiety, to jak dwie osoby przybyłe z dwóch odmiennych planet. Różnią się myśleniem, postępowaniem, odczuciami.
I zamiast to w nim zmieniać lepiej spróbujmy go poznać i zaakceptować (w miarę rozsądku ).
Dowiedz się co lubi, jakie ma słabostki, upodobania, a czego nie toleruje.

Mężczyzna na pierwszym planie ma swoją pracę. To, że przynosi do domu pieniądze, stanowi dla niego poczucie własnej wartości. Później liczy się jego hobby, koledzy, a na samym końcu dopiero rodzina. Pamiętaj, że w każdym mężczyźnie drzemie mały chłopiec, który się obraża, uwielbia swoje zabawki, a życie traktuje jak przygodę. Poważnie potraktuj jego hobby, bo gdy spróbujesz mu je zabrać lub dogryzać z tego powodu to go bardzo urazisz i morze śmiertelnie się obrazić. Żaden mężczyzna nie lubi, gdy się go krytykuje, wtedy awantura domowa  jest w stu procentach.

   Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci czy robienie domowych porządków chętnie odda to w twoje ręce, bo nie bardzo potrafi się w tym odnaleźć.

Słowa innych ludzi odbiera bardzo dosłownie.

Jeżeli chcesz, by naprawił np. kran z którego cieknie woda, to odpowie ci, że zrobi to później,
bo akurat teraz nie ma czasu. Możesz czekać nie skończenie długo, bo tak naprawdę nigdy nie ma
na to czasu. Jeśli chcesz by doszło to do skutku, musisz użyć podstępu, czyli przymilając się,
używając słowa „kochanie”

Pytając go w czym ci lepiej w czerwonej czy niebieskiej sukience, odpowie, że dla niego to wszystko jedno. On po prostu z natury jest daltonistą, więc nie zobaczy żadnej różnicy. Jest kompletnym bałaganiarzem, nic po sobie nie posprząta nawet wysuwając szufladę ze skarpetkami nie zasunie jej z powrotem.

Gdy dosięgnie go jakiś kłopot zamknie się w sobie i nie wyrzuci tego na zewnątrz. Woli sam to rozwiązać i znaleźć wyjście z tej sytuacji. Wyciągnięcie  z niego to czym się głowi, graniczy z cudem, chciałabyś mu pomóc, ale nic z tego, on po prostu myśli w ciszy. Daj mu czas na poukładanie wszystkiego w głowie, a sam do ciebie przyjdzie i porozmawia o tym co go trapi.

  Seks dla mężczyzny to recepta na wszelkie dolegliwości. Na przykład kiedy jesteście po wielkiej awanturze, czy też podskoczył mu cholesterol, czy ma kłopoty w pracy to dla niego jak lekarstwo na złagodzenie bólu. Seks w jego mózgu jest oddzielony od całej reszty spraw. On po prostu ciągle chce się kochać, a zaraz po tym zasypia jak noworodek. Brak kontaktów fizycznych sprawia, że jest ponury, drażliwy i apatyczny. A gdy w grę wchodzi zdobycie kobiety, to jak ją zdobędzie, wtedy osiada na laurach. Dbanie o nią, zabieganie o jej serce, czy wprowadzenie w romantyczny nastrój to dla niego już strata czasu. Ma to już z głowy. A jak zapytasz go, czy cię kocha to nie będzie wiedział o co ci chodzi, bo to, że jest z tobą uważa za wystarczające. Nie zaprząta sobie również głowy rocznicą ślubu, dniem kobiet, urodzinami oraz imieninami to tylko drobiazgi bez znaczenia.

 Nie znosi przyznawać się do błędu, to zdobywca i zwycięzca nawet, gdy siwieje i powiększa mu się rozmiar brzuszka. Trzeba go chwalić jak dziecko. Panowie nawet bardzo zakochani, zostawiają sobie margines własnych spraw związanych z pracą, hobby, dawnymi znajomymi.
 
Nienawidzi być kontrolowany przez swoją kobietę, a w szczególności zaglądania do jego komórki, torby, czy też kieszeni, bo to co się tam znajduje należy tylko i wyłącznie do niego i biada tej,
która w nie zajrzy.

  Pomimo wielu wad jakie posiada mężczyzna, kochajmy go i akceptujmy takim jakim jest, bądźmy tolerancyjne, nie stawiajmy na swoim, poznajmy ich świat. I przybliżmy im nasz świat, a jeśli uda
nam się zrozumieć nawzajem to będziemy szczęśliwi i doczekamy złotych godów.


(p.s. Mąż na krótkiej smyczy zamiast kochać będzie się bać i szarpać.)

 

 

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści