IXO Vino - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści
Rozpocznij z nami „Polowanie na Vino”


Masz imprezowy charakter? Lubisz zaskakiwać znajomych najnowszymi gadżetami? Rozpocznij z nami „Polowanie na Vino”na Facebooku i zgarniaj nagrody, których design zwali z nóg nawet największych estetów­­­!


Czym wkrętarka Bosch IXO zasłużyła sobie na wzbogacenie jej o nowe funkcje? Firma Bosch postanowiła hucznie świętować jubileusz sprzedania 10 milionów sztuk kultowego narzędzia. Z tej okazji, specjalnie dla zwolenników wszelkich rautów, powstała limitowana edycja wkrętarki - IXO Vino, która przysłuży się do otworzenia niejednej butelki dobrego wina.                                

Bosch IXO oczaruje Cię od momentu, gdy ją ujrzysz! Jest zapakowana w drewniane opakowanie, charakterystyczne dla wysokogatunkowego wina, co sprawia, że świetnie nadaje się na prezent!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz wygrać niepowtarzalne wkrętarki IXO Vino marki Bosch!
Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić zakładkę konkursową na FanPage’u „Dokręć Facetowi Śrubkę” http://www.facebook.com/DokrecFacetowiSrubke, wybrać obrazek, pod którym kryje się nagroda i odpowiedzieć krótko na pytanie „Jaki jest Twój najbardziej kreatywny sposób na otwarcie butelki wina?”
Nie zwlekaj! Trzeci i ostatni etap konkursu kończy się 28 listopada – to już niedługo, więc… polowanie czas zacząć!


portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści