Opinia Joanny - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści


Zobacz resztę opinii Pani Joanny, Jej Rodziny i Przyjaciół.


Fotoreportaż:
Oglądając zdjęcia z fotoreportażu przypomniałam sobie wszystko po kolei. Zdjęcia są bardzo profesjonalnie czego dowodzą zawodowi fotografowie. Każde zdjęcie odzwierciedla autora i jego pasje. Można się również na fotkach dopatrzyć po moich minach co mnie ekspandowało jak bardzo przezywałam tą przemianę. Zdjęcia z fotoreportażu jak widać nie są zdjęciami ,,planowanymi'' są zdjęciami z ostatniej chwili okazują modelkę jako osobę ,,skromną" przeistaczająca się w kobietę z lat 80-tych. Dużym plusem są robione zdjęcia w plenerze co było pomysłem Pana Mariusza. Bo trochę powierzchownie kształtowałaby się sesja w samym studio. Podobają mi się wyostrzone rysy które idealnie widać na zdjęciach, skupienie fotografów i szczytne zadowolenie założyciela portalu. Napominając również o kreacjach... plusem były moje wymiary gdyż są uniwersalne i śmiało wchodziłam w cudne kiecki.,których użyczyła firma Wize. Cieszył mnie kolor niebieski we włosach. Ogólnie bardzo bardzo fajnie, logujcie się dziewczyny, zrobią z was babkę nie do poznania:))

JoannaPORTFOLIO:
SZOK PO PROSTU SZOK. NIE WIEŻYŁAM ŻE TO JA. PIERWSZE ZDJĘCIA UKAZUJĄ MNIE ZAMYŚLONĄ. PRAWDZIWE EMOCJE I ,,DRAPIEŻNOŚĆ '' JAK DLA MNIE SĄ ZDJĘCIA ,,CIEMNIEJSZE'' TROCHĘ ŚMIECHÓW„ I SZALENSTWA Z PANIĄ ANITĄ DODAWAŁY WYRAFINOWANIA I SZYKU NA PROFRSJONALNEJ SESJI ZDJECIOWEJ. PORTFOLIO ŁO CAŁKOWITE PIĘKNO WYCIĄGNIETE ZE MNIE. RÓWNIEŻ KOMPLEMENTY Z STRONY TWÓRCÓW PORTALU ŁY OD SKUPIANIA SIE NA RACJONALNYCH SPOJRZENIACH. ZDJECIA POWIEKOSZONE ŁUGO ZAJMĄ MIEJSCE TAPETY W SYPIALNI:))JOANNASTRONA GŁÓWNA: KOLEJNY RAZ W ŻYCIU CZUJE SIE WYRÓŻNIONA, ZASZCZYCONA TYM ŻE JESTEM NA GŁÓWNEJ STRONIE. WSPANIŁE PRZEŻYCIE. ŻYCZE PANI SYLWII KTÓRA PRZEJMIE ,,KORONĘ'' PO MNIE NA PORTALU, ŻEBY UWIEŻYŁA ŻE MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ I BYĆ GŁOWĄ PORTALU TO NIE LADA WYCZYN:)SPODOBAŁA MI SIE ROLA MODELKI. ZDJĘCIA PORTRETOWE-PORTFOLIO NIE UKAZUJA DO KONCA FIGURY I PIEKNA MODELKI, WIĘKSZOŚĆ ZNAJOMYCH PRZESYŁA INNYM STRONE PORTALU BY KAŻDA DZIEWCZYNA MOGŁA SPRÓBOWAĆ POCZUC SIE PRZEZ TEN CAŁY DZIEŃ JAK BOGINI PIĘKOŚCI:))

JOANNARELACJA RODZINY:
Niedziela dla mojej rodziny to czas spotkań i dzień sesji zdjęciowej przypadał na rodzinne spotkanie. Wchodzę do domu. Mąż do mnie ,,witam panią'' wow! patrzył tak na mnie, jak by nie dowierzał że to jego małżonka. Odmieniona laleczka. Wchodzę dalej do pokoju gdzie siedziała większość rodziny, zaczęli klaskać, bić brawa, to było wspaniałe. Każdy się pytał o szczegóły, zachwycone dziewczyny podpatrywały makijaż, a rozpromienione ciocie komentowały z niedowierzaniem fryzurę, grzyweczkę i kolor włosów, moja babcia było bardzo wzruszona. Oglądali mnie z każdej strony, a towarzystwo które spotkałam parę godzin później pytało z jakiego balu wracam gdyż mąż wpiął mi we włosy diadem. może zacytuje niektóre komentarze do zdjęć z jednego portalu:

prostu brak słów...jakby w innym wcieleniu:) Super:)
nowe wcielenie asi:) pięknie:*
no pięknie nie do poznania naprawdę tak artystycznie:)
cudownie... nie do poznania:)
po prostu brak słów :) ekstra :*
Hmm... Jak prawdziwa modelka :)
Rewelacyjnie :)


SAMI WIDZCIE JAK ZADOWOLIŁM TYSIĄCE SPOJRZEŃ. WAKACJE SPEDZIŁAM W GÓRACH OCZYWIŚCIE NIE OBYŁO SIE BEZ POKAZANIA FOTEK, TUTEJSZE DZIEWCZYNY ŻAŁUJĄ ŻE NIE ROBICIE TAKICH SESJI NA ŚLĄSKU. PODSUMOWUJĄC DZIEKI WAM BARDZO.

JOANNAportal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści