Maraton - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treściadidas Running Spot na Pucharze Maratonu Warszawskiego


W najbliższy weekend, 21 maja(sobota) odbędzie się drugi bieg z cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego. Mobilny sklep marki adidas aRS również tym razem przygotował specjalne promocje dla wszystkich pasjonatów biegania!aRS to mobilny sklep marki adidas, który w sezonie biegowym 2011 jeździ szlakiem najważniejszych wydarzeń biegowych w Polsce. W czasie Pucharu Maratonu Warszawskiego eksperci marki adidas odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące najnowszych kolekcji oraz doradzą, w jakich butach najlepiej prowadzić trening biegowy. adidas także przygotował profesjonalne badanie Footscan®, które identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp oraz rodzaju treningu. Sportowców z pewnością zainteresuje możliwość zakupu sprzętu biegowego adidas w atrakcyjnych cenach!

Biegi Pucharu Maratonu Warszawskiego pomaga biegaczom w systematyczny sposób przygotować się do 33. Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się w ostatni weekend września po ulicach stolicy. Więcej o cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego można przeczytać na stronie www.maratonwarszawski.com.

Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.


Więcej informacji o aRS oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS dostępny jest do pobrania na www.facebook.com/adidasRunningPolska

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści