Chcesz uwieść... - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści

CHCESZ UWIEŚĆ FACETA ?
Oto kilka porad jak go zdobyć.

Po pierwsze - pokaż mu, że jesteś atrakcyjna. Mężczyzna przede wszystkim zwraca uwagę na to jak wygląda kobieta, a ponieważ jest wzrokowcem to uwielbia długie nogi, zgrabny biust i ponętną figurę.
Eksponuj wszystkie zalety swojego ciała, a mankamenty tuszuj.
Bez względu na to jak jesteś ubrana to najpierw zauważy twój wyraz twarzy, przez który podświadomie odbierze sygnały, płynące z mowy ciała.
Miej wyprostowane plecy, głowę lekko uniesioną do góry i co najważniejsze promienny uśmiech. Pewność siebie sprawi, że się tobą zainteresuje.


Po drugie – posłuż się sztuczkami, znanymi kobietom od wieków.
Podczas rozmowy nastaw się na słuchanie żeby wiedział, że interesuje cię to co mówi. Nie rozglądając się patrz mu prosto w oczy i od czasu do czasu proś o dodatkowe wyjaśnienia, nawet jeśli to cię nudzi.

Po trzecie – użyj odrobinę kokieterii jak na przykład lekkie muśnięcie ręki.
Podczas podania jakiegoś przedmiotu, wdzięczne przechylenie głowy, odgarnięcie włosów czy nagłe ściszenie głosu, spowoduje, że będzie musiał się pochylić w twoją stronę.

Pamiętaj jednak, że mężczyzna musi mieć świadomość tego, że niełatwo cię zdobyć. Wtedy na pewno będzie chodził przy tobie , starając się zaimponować swoją osobą. Prawdziwy facet to taki, który potrafi powiedzieć dużo miłych słów i okazać wiele ciepłych gestów. Nigdy nie pozwala, abyś wracała sama do domu. Zauważa twoją nową sukienkę, czy fryzurę prawiąc wówczas komplementy. Wie jakie lubisz kwiaty. Często dzwoni, by powiedzieć, że tęskni za tobą i kocha cię. Stara się zrobić wszystko, żebyś się nie przemęczała.


 

 

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści