BOSCH IXO - Portal dla Kobiet

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Strefa Portalowicza


Uwaga Konkurs !!!
Chcesz „dokręcić facetowi śrubkę”? Zrób to z klasą!           Bądź samodzielna na każdym kroku! Nie czekaj, aż Twój facet ociągając się zrobi to, o co prosisz go od tygodnia.
Nadaj mężczyźnie tempo – „dokręć mu śrubkę” wykorzystując superkobiecy luksusowy gadżet!

Mężczyźni dość często nie zamieniają słów w czyny. Przypominasz sobie, ile razy bez skutku prosiłaś go, by naprawił twoje rolki, popracował przy rowerze albo zreperował twoją biżuterię? To już przeszłość. Czasy uzależnienia od faceta minęły bezpowrotnie! Twoim nowym bohaterem będzie najnowszy produkt marki BOSCH – wkrętarka IXOw dwóch wyjątkowych, limitowanych seriach.

Czym jest IXO? Najbardziej urzekającą cechą IXO jest jej przydatność we wszelkich pracach domowych. To niezwykle innowacyjne urządzenie, które pozwoli ci szybko i łatwo pozbyć się małych, ale irytujących problemów. Niestraszne Ci będą urywające się drzwiczki, wystające śrubki czy odkręcające się kółka! Praktyczny wymiar wkrętarki IXO przełożył się na sprzedaż ponad 10 milionów sztuk tego urządzenia od roku 2003 do chwili obecnej. Wspaniały wynik nie jest niczym zaskakującym. IXO nie jest typowo „męską” zabawką. Idealnie pasuje do kobiecej dłoni, a łatwość obsługi zachęci nawet najbardziej zatwardziałe przeciwniczki nowych technologii, dlatego globalny sukces postanowiono uczcić  tworząc dwie limitowane serie wkrętarek Bosch – IXO Swarovski i IXO Vino.
Nowa wkrętarka IXO jest przeznaczona przede wszystkim do wszelkich kreatywnych prac w domu i w ogrodzie. Można używać jej także w celach hobbystycznych – np. w modelarstwie. IXO Swarovski może być oryginalnym prezentem na „parapetówkę”. Wysadzany ponad 700 kamieniami Swarovskiego będzie nowatorskim przykładem biżuterii łączącej funkcje ozdobne z praktycznością. IXO Vino przyda się w sytuacji kryzysowej, gdy podczas babskiego wieczoru nikt nie przyniesie korkociągu - w mgnieniu oka poradzi sobie z zakorkowanym winem!


Wkrętarka IXO Swarovski marki Bosch łamie stereotypy i ułatwia życie kobiet sprawiając, że domowe prace stają się przyjemnością! Solidna, innowacyjna i prosta w obsłudze, a przy tym designersko zaprojektowana, sprawdzi się w każdej sytuacji – szczególnie wtedy,
gdy twój facet jak zwykle jest zajęty innymi sprawami! Dokręć mu śrubkę z Bosch IXO!


Teraz masz szansę wygrania jednego z tych ekskluzywnych urządzeń, jedna z 60 sztuk wkrętarek IXO Swarovski może być Twoja. Wystarczy zakupić dowolny produkt z zielonej linii Boscha i odpowiedzieć na pytanie.Więcej informacji o konkursie: www.konkurs-bosch.pl.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego